קורסים זמינים

038742 - פלסטיות - חורף

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: שמואל אוסובסקי

035039 - עבוד אותות לדיאגנוסטיקה ותנודות - חורף

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: מירי בנימיני
  • מורה: מרים זקסנהויז

034033 - אנליזה נומרית מ - חורף

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: מארק ברנמן
  • מורה: אדר געתון
  • מורה: דניאל הקסנר
  • מורה: יגאל כהן
  • מורה: צבי צפניק

036026 - קינמטיקה, דינמיקה ובקרה של רובוטים - חורף

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: יזהר אור
  • מורה: אורן ויזל
  • מורה: צבי צפניק

03437140 - פרויקט תכן לייצור - חורף

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: חבייר ארקה

Mechanical Engineering - Exams - הנדסת מכונות - מבחנים

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: יזהר אור
  • מורה: שלי אימברג
  • מורה: צבי צפניק

034353 - תכן מוצר חדש 1 - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: חי אזולאי

035036 - תכן מערכות בקרה - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: מקסים קריסטלני

034422 - מעבדה מתקדמת באופטיקה - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: איתי היימס
  • מורה: טל כרמון
  • מורה: שמואל סופרין
  • מורה: כרמל רוטשילד

036709 - בקרת תהליכי דגימה - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: לאוניד מירקין

034205 - תכן מערכות הידרוליות ופניאומטיות - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: אמנון אייל
  • מורה: בן-ציון מיטל
  • מורה: אנדי תחאוחו

038808 - תכן מערכתי 1 - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: משה ויילר
  • מורה: אריאל ליפה
  • מורה: עמיר עוז

035123 - מבוא למערכות ייצור 1 - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: ראובן כץ
  • מורה: מרק שמסונוב

035016 - מערכת רכב 1 - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: דוד דיסקין

036073 - Biomechanics of Human Movement

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: דנה סולב-קולנשר

038807- Turbulence, Theory and Practice - Winter

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: רנה ואן-האוט

036097 - דינמיקה של מרוכבים ומטא-חומרים - חורף

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: גל שמואל

035013 - שיטות מספריות 1 - חורף

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: מורן ברקוביץ
  • מורה: ישראל גבאי
  • מורה: דניאל וידקר

034379 - פרויקט הנדסי 1 - חורף

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: רותם שפירא

035048 - תכן משולב - אביב

קטגוריה: הנדסת מכונות
  • מורה: דוד דיסקין
  • מורה: ראובן כץ
  • מורה: עומרי קופמן