קורסים זמינים

049064 - Variational Methods in Image Processing - Winter

  • מורה: גיא גלבוע
  • מורה: טל פלד

046242 - פיסיקה סטטיסטית להנדסת חשמל - חורף

  • מורה: ניר אלפסי
  • מורה: יובל יעיש
  • מורה: נרי מרחב

048888 - פרוטוקולי בלוקצ'יין ומטבעות קריפטו - חורף

  • מורה: איתי אייל

044139 - ממירי מתח ממותגים - חורף

  • מורה: יואש לברון

044114 - מתמטיקה דיסקרטית ח - חורף

  • מורה: טמיר פרידמן
  • מורה: עדית קידר
  • מורה: אריק רינברג

044252 - מערכות ספרתיות ומבנה המחשב - חורף

  • מורה: יצחק בירק
  • מורה: סער ברקאי
  • מורה: ראובן דובקין
  • מורה: עדי חיון
  • מורה: טל טבצ'ניק
  • מורה: אורי ליניאל
  • מורה: לאוניד עזריאל
  • מורה: ניר קציר
  • מורה: מארון תורק

048860 - עבוד תמונות - חורף

  • מורה: משה פורת

044157 - מעבדה 1א' בהנדסת חשמל - חורף

  • מורה: ענת אלגלי
  • מורה: דוד בר-און
  • מורה: אלכסנדר גרינשפון
  • מורה: אברהם קפלן
  • מורה: ליאת שורץ

049043 - דחיסת מידע אונברסלית - חורף

  • מורה: נרי מרחב

048903 - נושאים מתקדמים במיקרואלקטרוניקה 2 - אביב

  • מורה: מיכאל לייצין
  • מורה: יעל נמירובסקי
  • מורה: עמוס פניגשטיין

048885 - Advanced topics in Computer Engineering: Hardware and Software in Post-CMOS era

  • מורה: מרק זילברשטיין
  • מורה: יואב עציון
  • מורה: שחר קוטינסקי

044137 - מעגלים אלקטרוניים - אביב

  • מורה: יבגני אוסטרובסקי
  • מורה: נמרוד גינזברג
  • מורה: אלכסיי דיסקין
  • מורה: צבי-אהרן הרשקוביץ
  • מורה: ארז זולקוב
  • מורה: עמנואל כהן
  • מורה: יהודה נגוסי
  • מורה: אבינועם קולודני
  • מורה: שרון רכניץ

048921 - נושאים מתקדמים בראיה, מבנה תמונות וראיה ממוחשבת - …

  • מורה: ענת לוין

049030 - נושאים במערכות אחסון Topics in Storage Systems -אביב

  • מורה: יצחק בירק

046267 - מבנה מחשבים - אביב

  • מורה: אלעד הדר
  • מורה: אלכס מנוסקין
  • מורה: יואב עציון
  • מורה: אורן קלינסקי
  • מורה: גיל שומרון

044196 - המרת אנרגיה ומקורות מתחדשים - אביב

  • מורה: דן וינשטוק
  • מורה: דב קלנר

046864 - תכן מערכות ספרתיות מהירות - אביב

  • מורה: מיכאל ורנר
  • מורה: אלכסנדר טולמץ'

044252 - מערכות ספרתיות ומבנה המחשב - אביב

  • מורה: יצחק בירק
  • מורה: סער ברקאי
  • מורה: רן גינוסר
  • מורה: נמרוד ולד
  • מורה: אורי ליניאל
  • מורה: לאוניד עזריאל
  • מורה: אורון פורט
  • מורה: בן פרח

048987 - דינאמיקה של מערכות הספק - אביב

  • מורה: יואש לברון

046004 – Robust Power IC Systems

  • מורה: אלכסיי דיסקין