קורסים זמינים

046265 - ארכיטקטורות מתקדמות - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: רתם בן-חור
  • מורה: ניקולס ויינשטיין
  • מורה: שחר קוטינסקי

049060 - מערכות רשתות - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: יצחק קסלסי

048921 - נושאים מתקדמים בראיה ממוחשבת: צילום חישובי - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: ענת לוין
  • מורה: שגיא מונין
  • מורה: ליהי צלניק

046204 - תקשורת אנלוגית - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: מיכאל דיקשטיין
  • מורה: ניר וינברגר
  • מורה: סמאח חואלד
  • מורה: עדי פליק

044196 - המרת אנרגיה ומקורות מתחדשים - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: דן וינשטוק
  • מורה: דב קלנר

049017 - נושאים מתקדמים - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: אברהם מנדלסון
  • מורה: לאוניד עזריאל

044165 - מעבדה בהנדסת חשמל 2 - אביב

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: אינה טלמון
  • מורה: ישראל כהן

044166 - מעבדה בהנדסת חשמל 3 - אביב

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: אינה טלמון
  • מורה: ישראל כהן

048715 - נושאים במערכות 1 - אביב

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: רון מאיר

046275 - תרגום ואופטימיזציה דינמיים של זמן ריצה - אביב

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: גדי הבר
  • מורה: לירון הבר

046189 - Analog Filters Design - Spring

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: נמרוד גינזברג
  • מורה: אלכסיי דיסקין

046006 - Advanced RFIC - winter

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: אלכסיי דיסקין
  • מורה: עמנואל כהן

046006 - Advanced RFIC - spring

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: אלכסיי דיסקין
  • מורה: עמנואל כהן

044004 - נושאים מיוחדים 2 - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: אלכסיי דיסקין

048864 - נושאים בתכנון מחשב 2 - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: שחר קוטינסקי

049044 - דחיסת מידע עם עוות - חורף

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: נרי מרחב

046003 - Advanced Analog Integrated Circuits Design - Summer

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: ניקולס ויינשטיין
  • מורה: שחר קוטינסקי

פורום המורים בהנדסת חשמל

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: גריגורי וקסמן
  • מורה: יוסי ילוז
  • מורה: אסף קרטובסקי

047004 - Memory Systems

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: רומן קפלן

048661 - תכן וישום של מערכות למידה עמוקה - אביב

קטגוריה: הנדסת חשמל
  • מורה: בוריס גינזבורג
  • מורה: מרק זילברשטיין
  • מורה: פבל ליפשיץ