פורום תמיכה למורים

איך אני רואה מי נתן ציון לסטודנט?

תמונה של מרדכי שחף
איך אני רואה מי נתן ציון לסטודנט?
על ידי מרדכי שחף בתאריך 14/01/2014, 11:31

פעם זה היה פשוט מאוד. ליד כל ציון ומשוב הופייע שם המתרגל שנתן אותו. לאחר השינוי, כל ממשק מתן הציון והמשוב הפך מסורבל, ובאופן מסויים הפכתי ולא מצאתי היכן רואים מי נתן את הציון.

פתרונים?

תמונה של מרדכי שחף
תשובה ל: איך אני רואה מי נתן ציון לסטודנט?
על ידי מרדכי שחף בתאריך 14/01/2014, 11:53

ועוד שאלה: פעם יכולתי לסמן שהמשוב על מטלה ישלח במייל לסטודנט. היום האפשרות לא קיימת יותר. זה אומר ש... זה נשלח במייל? לא נשלח במייל? אפשר להגדיר שזה יישלח?

תודה.

תמונה של אולגה צ'ונטונוב
על ידי אולגה צ'ונטונוב בתאריך 20/01/2014, 08:05

אפשרות זו קיימת. בדף ההגשות יש לסמן את הסטודנט, לרדת לתחתית הדף וב"עם נבחרים" לבחור ב"שליחת קבצי משוב"

תמונה של מרדכי שחף
על ידי מרדכי שחף בתאריך 20/01/2014, 09:57

יש אפשרות להחזיר את האופציה שהיתה לפני השדרוג? פעם, ליד הכפתורים של "שמירת שינויים", "שמירה והצגת הבא" היתה אפשרות לסמן וי לאפשרות של "שלח את הציון במייל" או משהו דומה. הפתרון דהיום מסורבל יותר.

תמונה של אולגה צ'ונטונוב
על ידי אולגה צ'ונטונוב בתאריך 20/01/2014, 07:41

לא זוכרת שהיתה אופציה זו בעבר, אני מעבירה את שאלתך לחברת התמיכה.

תמונה של מרדכי שחף
על ידי מרדכי שחף בתאריך 20/01/2014, 09:52

הי פטריסיה,

זו לא היתה אופציה, אלא האפשרות היחידה. לצד כל ציון הופיע שם המורה שנתן את הציון.

תמונה של אולגה צ'ונטונוב
על ידי אולגה צ'ונטונוב בתאריך 21/01/2014, 09:53

סטודנט יכול לראות מי בדק את המטלה שלו על ידי כניסה לציונים, הקלקה על שם המשימה (עמודה פריט ציון) ותחת משוב בשורה "נדבק על ידי "מופיע שם הבודק.

תמונה של מרדכי שחף
על ידי מרדכי שחף בתאריך 21/01/2014, 10:57

ואיך מורה יכול לראות את זה, כבעבר?

בתור מתרגל אחראי של קורס עם כ200 סטודנטים, היה לי תמיד נוח לנהל את הקבוצות על-ידי בדיקה מי בודק איזה תרגיל, לשימושים שונים, כמו לראות שכולם בודקים פחות או יותר אותו מספר של תרגילים, לזהות עומס אצל מתרגל מסויים, להשיב לענות סטודנט על ציון זה או אחר, לזהות סטודנט שלא קיבל ציון על תרגיל ולבדוק מי המתרגל האחראי עליו, כל זאת בקלות כיוון שליד כל ציון/משוב הופיע זהות הבודק. אם אפשר להשיב את האפשרות הברוכה, אודה.