לוח מודעות

הרצאות העשרה - הבהרות

הרצאות העשרה - הבהרות

על ידי יוחנן ארז בתאריך
מספר תגובות: 0

להלן תשובות לכמה שאלות נפוצות. נא לעבור עליהן לפני ששולחים אלי שאלות במייל:

מי שרק עכשיו נרשם לקורס פרויקט א' ולא ידע שיש חובת השתתפות בהרצאות - לא בסדר. דברים כאלה בודקים לפני תחילת סמסטר ושלחנו מיילים וקיימנו הרצאת הכוון בסוף סמסטר שעבר. אתן לכם אפשרות להשלים את הרצאות החובה בתאריכים שיפורסמו במודל בהמשך. אין צורך לפנות אלי אחד אחד.

מי שפספס הרצאות שמוגדרות "חובה" - כבר קיימנו השלמה אחת ואפרסם מועדי השלמה נוספים בשבועות בקרובים. הפתרון נועד למקרים מיוחדים כמו מילואים ומועדי ב'. אין צורך לפנות אחד אחד, הזמן שלי לארגן השלמות מוגבל - אנא שתפו פעולה ותנסו להגיע למועדים שאפרסם.

במקרים מיוחדים כשסטודנט בודד לא יכול באף מועד שאפרסם - אתן לו פתרון אישי - נא לא לנצל זאת לרעה.

השלמות מסמסטר קודם - עדיין לא נגמר הרישום ב-UG לקורס ולכן עוד לא איחדתי את כל רשימות הנוכחות שלי - עוד כמה ימים אוכל לתת תשובות למי חסרות עוד כמה הרצאות. בינתיים - תסמכו על הזכרון שלכם במה השתתפתם ובמה לא. ההתעסקות עם הרשימות מייגעת - קצת סבלנות.

רישום נוכחות כוזב: לצערי כל סמסטר אנחנו תופסים מקרה של סטודנט שביקש מחבר להעביר את כרטיס הסטודנט שלו. זה מעציב מאוד, במיוחד לאור העובדה שאני עושה כל מאמץ לפתור לכל סטודנט את הבעיה כשיש קושי להגיע להרצאה. מקרים כאלה מועברים למשפט משמעתי וזה מיותר לחלוטין.

תזכורת: ההרצאות עד היום (כולל היום) מוגדרים כחובה לכולם. גם מי שקיבל דחייה בחובת ההרצאות לסמסטר הבא - נדרש להשלים את ההרצאות האלה עוד הסמסטר. את יתר ההרצאות - באישור מראש - ניתן להשלים בסמסטר הבא.

מתוך ההרצאות שהן לא מוגדרות כחובה - ניתן להיעדר משתי הרצאות ללא אישור. אין צורך להעביר אישורי מחלה\מועד ב'\מילואים\חתונה וכו'. אנחנו מוותרים על 2 הרצאות בדיוק בשביל זה - לא לאסוף עשרות אישורים. מי שיש לו בעיה חריגה וצריך להיעדר מיותר משתי הרצאות - יפנה אלי בסוף הסמסטר ונמצא לו פתרון.

מקווה שעניתי על רוב השאלות שמטרידות אתכם.

בהצלחה לכולם!

יוחנן ארז, חדר 604, טל. 4729 jo@ee.technion.ac.il