פורום תמיכה למורים

מטלות סטודנטים

תמונה של רומן קרייסרמן
מטלות סטודנטים
על ידי רומן קרייסרמן בתאריך 13/04/2016, 14:54

שלום,

יש לי שתי שאלות בקשר למטלות של הסטודנטים,

אחת, על מה צריך ללחוץ בהגדרות של המטלה כך שהסטודנטים יוכלו לעדכן את הקובץ שהם הגישו גם לאחר שהם לחצו הגשה כל עוד מועד ההגשה לא פג?

שתיים, אם סטודנט שכח ללחוץ הגשה והעבודה נשארת במצב טיוטה, איך אני יכול ידנית להעביר אותה למצב הוגש?

תודה רבה,

רומן (מתרגל אחראי קורס פיסיקה 3ח)

תמונה של אולגה צ'ונטונוב
תשובה ל: מטלות סטודנטים
על ידי אולגה צ'ונטונוב בתאריך 14/04/2016, 09:51

שלום רומן,

להלן תשובות לשאלותך בנושא מטלות:

שאלה 1: על מה צריך ללחוץ בהגדרות של המטלה כך שהסטודנטים יוכלו לעדכן את הקובץ שהם הגישו גם לאחר שהם לחצו הגשה כל עוד מועד ההגשה לא פג?

תשובה:

א.      כנס למטלה ולחץ על "הצגת / מתן ציונים להגשות"

ב.      בטבלת ההגשות בחר את הסטודנט עבורו תרצה להעביר את הסטטוס חזרה למצב "טיוטה".

ג.       בתחתית הטבלה, בתיבת הבחירה "עם הנבחרים..." בחר "החזרת ההגשות למצב טיוטה" ולחץ על "בצע".

שאלה 2: אם סטודנט שכח ללחוץ הגשה והעבודה נשארת במצב טיוטה, איך אני יכול ידנית להעביר אותה למצב הוגש.

תשובה: לא ניתן להעביר מטלה למצב "הוגש" באופן ידני, אך ניתן לנעול את ההגשה וכך הסטודנט לא יוכל להחליף קבצים לאחר מכן. לצורך כך יש לבצע את הפעולות הבאות:

א.      כנס למטלה ולחץ על "הצגת / מתן ציונים להגשות"

ב.      בטבלת ההגשות בחר את הסטודנט עבורו תרצה לנעול את ההגשה (הוא יופיע רק ברשימת כל הסטודנטים, לא אלו שהגישו).

ג.       בתחתית הטבלה, בתיבת הבחירה "עם הנבחרים..." בחר "נעילת ההגשות" ולחץ על "בצע".

בברכה,

אולגה

תמונה של רומן קרייסרמן
על ידי רומן קרייסרמן בתאריך 14/04/2016, 16:38

תודה רבה על התשובות, אבל כנראה לא הייתי ברור בשאלות שלי, אני אנסה לנסח אחרת:

לגבי השאלה הראשונה, רציתי לברר האם הסטודנטים יכולים לתקן הגשה בעצמם, כי יש לי מעל 250 סטודנטים וכל פעם כמה סטודנטים עושים טעות בהגשה ורוצים לשנות את זה ואז צריך כל פעם לחפש אותם ולהחזיר למצב טיוטה, זה די מיגע... לכן רציתי שהם יכלו לעשות את זה בעצמם...

לגבי השאלה השנייה עם נעילת ההגשות, אז אני קובע תאריך לנעילת הגשות לכל הסטודנטים ביחד, אבל אני רוצה להבדיל בין סטודנט שהגיש טיוטה ובסוף לא הגיש את הגיליון לבין סטודנט שבטעות שכח ללחוץ על הגשה והעבודה נשארה במצב טיוטה אבל כן צריכה להבדק. כרגע אין דרך להבחין בין המקרים...

תמונה של אולגה צ'ונטונוב
על ידי אולגה צ'ונטונוב בתאריך 17/04/2016, 08:26

שלום רומן,

לשאלתך הראשונה - סטודנט לא יכול להחזיר את ההגשה למצב טיוטה לאחר אישור ההגשה. במידה ואתה מקבל פניות רבות בנושא, תשקול להבא להגדיר את המטלות ללא דרישת אישור הגשה. כך יהיה באפשרות הסטודנטים לשנות את הקובץ עד רגע סגירת המטלה.

לגבי שאלתך השנייה - אין אפשרות להבדיל בין המקרים הללו. כאלטרנטיבה, אתה יכול להוסיף הערה עבור אלו שהודיעו לך ששכחו ללחוץ על הגשה וכך תוכל להבדיל.

בברכה,

אולגה