פורום תמיכה למורים

הגשת מטלה

תמונה של שרון רגב-טייטלר
הגשת מטלה
על ידי שרון רגב-טייטלר בתאריך 17/12/2018, 09:54

בוקר טוב,

העליתי מטלה להגשה וכאשר סטודנט מעלה את הקובץ שלו זה דורס את הקבצים שהעלו סטודנטים לפניו וכל הסטודנטים רואים את ההגשה שלו בתור שלהם.

מה עושים?

תודה שרון

תמונה של אולגה צ'ונטונוב
תשובה ל: הגשת מטלה
על ידי אולגה צ'ונטונוב בתאריך 18/12/2018, 09:02

שלום שרון,

לא ציינת מספר קורס, אז אני לא יכולה לבדוק.

לפי מה שאת מתארת אני מניחה שהגדרת את המטלה להגשה בקבוצות, אבל לא הגדרת קבוצות בתוך האתר (מי בצוות עם מי). במצב כזה המערכת מניחה שכל הסטודנטים הם קבוצה אחת גדולה. כשאחד מגיש - הוא בעצם מגיש בשם כל הקבוצה, לכן הם רואים את ההגשה. כשמישהו אחר רוצה להגיש - המערכת מבינה שהוא משנה את ההגשה של הקבוצה לקובץ מעודכן יותר וזה דורס את הקובץ שהגיש הקודם.

במקרה שזה אכן המקרה - אני ממליצה לפתוח מטלה חדשה ולהגדיר אותה להגשה לא בקבוצות או לחילופין להוסיף את הקבוצות לאתר, כך שהמערכת תדע מי בקבוצה עם מי.

מוזמנת ליצור קשר טלפוני או במייל olgac@technion.ac.il עם פרטי הקורס, כך שאוכל לבדוק את זה נקודתית.

בברכה,

אולגה

תמונה של שרון רגב-טייטלר
על ידי שרון רגב-טייטלר בתאריך 20/12/2018, 09:13

תודה. אכן זה מה שעשיתי.

כוונת היתה לאפשר הגשה בזוגות. איך אני עושה את זה מבלי ליצור קבוצה?

מספר הקורס 96537

שרון

תמונה של אולגה צ'ונטונוב
על ידי אולגה צ'ונטונוב בתאריך 20/12/2018, 11:52

שלום שרון,

קיים משאב שנקרא "תלמידים יוצרים ובוחרים קבוצה" (צריך ללחוץ על "הוספת משאב או פעילות" כדי להוסיף אותו לקורס).

המשאב מאפשר לסטודנטים להתחלק לקבוצות באופן עצמאי, ללא מעורבות צוות הקורס.

יש להדריך את הסטודנטים ליצור קבוצה עבור עצמם גם כאשר הם מעוניינים להגיש לבד.

לאחר מכן, בתוך הגדרות תיבת ההגשה, צריך לסמן "יש להיות חבר בקבוצה כדי להגיש" (הסבר מפורט כאן https://moodle.technion.ac.il/mod/page/view.php?id=622276). זה ימנע את המצב שמישהו מגיש בשביל כמה אנשים שאינם חברי אף קבוצה.

ניתן לעדכן אותי במייל לאחר השלמת ההגדרות ואני אכנס ואבדוק האם הכל תקין.

כמו כן, ניתן לקבל הסבר והדרכה טלפונית (2726).

בברכה,

אולגה