שאלות תרגיל בית 0

שם עבור קובץ ההגשה והרצת סקריפט final_check

שם עבור קובץ ההגשה והרצת סקריפט final_check

על ידי אלינור גינזבורג בתאריך
מספר תגובות: 3

היי,

קודם כל, כשאני מנסה להריץ את הסקריפט mtmfinal_check הוא רושם לי הודעה שהוא לא מצליח למצוא את המסלול:

יכול להיות שזה בגלל שאני מחוברת דרך שרת lux? אם כן, איזו דרך אחרת יש לי להריץ את הסקריפט הזה על קובץ ה-zip?

ניסיתי בעוד שתי דרכים:

1. העלתי את הקבצים לתיקייה ~/mtm/ex0 וניסיתי להריץ משם

2. לפי המענה שנתת להודעה אחרת ניסיתי להריץ את זה עם 1819b במקום 1718b אבל שניהם נותנים לי את ההודעות הבאות:

למרות שרשום שיש לי הרשאות לפי מה שאני מבינה.

ודבר נוסף, יש שם מסויים שאני צריכה לתת לקובץ ה-zip? למשל יש קורסים שדורשים שההגשות ייקראו לפי תז.

אני מקווה שזה בסדר שפרסמתי בהודעה נפרדת, חשבתי שזו בעיה קצת שונה מהפרסום הישן שכן אני עובדת משרת אחר.

תודה רבה!

בתגובה ל: אלינור גינזבורג

תשובה ל: שם עבור קובץ ההגשה והרצת סקריפט final_check

על ידי יורי פלדמן בתאריך

היי

מהסוף להתחלה: אין שם שנדרש עבור קובץ ה-.zip. 

בשרת lux כרגע אין חשבונות mtm, mtmchk, לכן הסקריפט mtmfinal_check נמצא בקובץ ה-zip שסופק, צריך לערוך את שורת ההפעלה של הסקריפט בהתאם (ולודא הרשאות הרצה באמצעות ls -l, chmod

יורי

בתגובה ל: יורי פלדמן

על ידי אלינור גינזבורג בתאריך

היי,

אני ניסיתי לערוך את שורת ההפעלה של הסקריפט (העלתי אותו לתיקייה שלי ב-/home/elinor.g/mtm/ex0) וניסיתי לגשת אליו דרך מסלול זה. בנוסף ווידאתי כי יש לי כל הרשאה אפשרית באמצעות chmod ו- ls -l אבל זה עדיין אומר לי כאילו אין לי הרשאות למרות שבבירור מופיע שיש לי, בפרט הרשאה +x בשביל לבצע. זה מופיע גם בצילום מסך שהוספתי, רק לא מודגש בצהוב. מצרפת שוב את השורה שכתבתי:

איפה כדאי לי לשים את הקובץ כדי שאני אוכל לעשות את המסלול אליו כמו שצריך? גם לפי מה שנראה מהשגיאה, משום מה הוא לא זיהה בכלל את המסלול שרשמתי וחיפש מסלול אחר

תודה רבה

בתגובה ל: אלינור גינזבורג

על ידי יורי פלדמן בתאריך

היי,

הפעם זו טעות שלי - תראי את המסלול ש-final check ניגש אליו, הוא לא קיים ב-lux וגם לא שייך לסמסטר - תיקנתי את זה ב-csl3 בעקבות שאלה קודמת אבל ב-zip זה טיפה יותר מורכב כי זה תלוי במבנה תיקיות שלכם.

מציע שתבדקי סופית ב-csl3 לכשתהיה לך גישה או תתאימי את המסלול עצמאית בסקריפט. תפתחי עם עורך טקסט (אפשר במחשב המקומי או ע"י pico filename ב-ssh), ותערכי את המשתנה בשורות 13-14 (זה קוד bash). המשתנה ORIGINAL_AUX_FILES_BASE_DIR_PATH צריך להכיל מסלול לתיקייה שמכילה את התיקיות part1 ו-part2 (עם קבצי הבדיקה מה-zip)

final_check_screenshot.jpg
final_check_screenshot.jpg

יורי

צרופה final_check_screenshot.jpg