שאלות תרגיל בית 0

שגיאה בbuild

שגיאה בbuild

על ידי אורן שביט בתאריך
מספר תגובות: 8

שלום,

הכל בתרגיל עבד לי פיקס, גם בסביבות העבודה וגם בשרת וגם בטסטים. אבל קיבלתי שגיאה בbuild כפי שנראה בתמונה. אשמח לדעת מה הבעיה.

תודה רבה.

בתגובה ל: אורן שביט

תשובה ל: שגיאה בbuild

על ידי יורי פלדמן בתאריך

היי

לאחר סיום שלב ההגשות החוזרות יפורסמו הטסטים וקבצי הפלט כולל של הקומפילציה ושם תוכל לראות מה הבעיה.

אני חושב שכדאי שתוודא שהשתמשת בכל הדגלים ל-gcc שצויינו בתרגיל, כי אלו בדיוק הדגלים שהבדיקה משתמשת בהם.

יורי

על ידי אוסאמה בסילה בתאריך

היי

אולי השתמשת ב-math.h. צריך להוסיף את הדגל lm- (שכנראה לא נמצא בפקודת ההידור בטסטים) כדי לבצע linking לספריה.

בתגובה ל: אוסאמה בסילה

על ידי אורן שביט בתאריך

לא השתמשי בmath.h.

כתבתי אחד לאחד את שורת הקימפול בדיוק כמו בקובץ, ומתקמפל טוב.

לפי מה שהבנתי אחרי שיפורסמו הטסטים כבר לא אוכל להגיש שוב ולקבל ציון טוב. כרגע יש לי 25.

מה אני יכול לעשות?

תודה.

על ידי יורי פלדמן בתאריך

היי

אם אתה משוכנע שאין לך שגיאה אתה יכול לחכות שייצאו קבצי הטסטים והפלט, לבדוק איתם ואז לפנות שוב. אם השגיאה בטסטים תקבל חזרה את הנק' כמובן.

יורי

על ידי אוסאמה בסילה בתאריך

היי

אם אתה משתמש בווינדוס, נסה לפתוח את הקובץ שהגשת באמצעות notepad. אם תווי "שורה חדשה" לא נקראו (הקוד כולו מיוצג בכמה שורות בלבד בלי אינטרים) זה אומר שהשתמשת בפקודה dos2unix לפני שהגשת. אחרת (אם הקוד מיוצג עם אינטרים) שכחת לבצע זאת. ייתכן שהטסטים לא יכולים להתמודד עם קבצי טקסט מהפורמט שמתאים לווינדוס.

על ידי אורן שביט בתאריך

אוקי, הרבה תודה לך.

באמת יכול להיות שזו הבעיה כי לא הרצתי את הפקודה הזאת.

אבל אני מכיר אנשים שלא עשו את זה ולא הייתה להם את בעיית הbuild שלי יש.

אתה יודע אם יש לי דרך לגלות האם תיקנתי את הבעיה? כי הכל רץ לי תקין, גם בשרת, גם בfinal check..

על ידי יורי פלדמן בתאריך

אוסאמה כל מה שציינת אכן גם יכול להיות הבעיה (אבל מניסיוני בד"כ הבעיה בדגלים). זאת בדיוק הייתה הכוונה שלי לשימוש בפורום. יישר כח!