פורום תמיכה למורים

הסרת סטודנט מקורס

הסרת סטודנט מקורס

על ידי דניאל גרינפלד בתאריך
מספר תגובות: 2

היי,

יש לי סטודנט בקורס שרשום לקורס במודל ומעוניין לצאת ממנו כדי לא לקבל הודעות. אשמח לדעת איך מוציאים (ניסיתי למחוק את התפקיד שלו ידנית אבל לא הצלחתי).

תודה

בתגובה ל: דניאל גרינפלד

תשובה ל: הסרת סטודנט מקורס

על ידי אולגה צונטונוב בתאריך
שלום דניאל,

ישנם מספר אופני רישום לאתרי המודל וההסרה תלויה בסוג הרישום:

1. רישום ידני - המשתתף התווסף בצורה ידנית לאתר. במקרה כזה אם נכנסים לרשימת המתתפים בשורה שלו יופיע אייקון של פח ולחיצה עליו תבטל את השיוך של המשתתף לאתר הקורס.
2. רישום פורמלי לקורס דרך לימודי הסמכה / מוסמכים - המשתתף רשום באופן רשמי לקורס ולכן זכאי לגישה לאתר. במקרה כזה ברשימת המתתפים בשורה שלו יהיה רשום שהוא בתפקיד "סטודנט" וצורת הרישום תהיה "בסיס נתונים חיצוני". אין אפשרות לבטל שיוך לאתר הקורס במקרה כזה. השיוך מתבטל עד 48 שעות לאחר ביטול הרישום בלימודי הסמכה/מוסמכים באופן אוטומטי.
3. רישום כאורח דרך רשימת תפוצה - המשתתף הוסיף את עצמו דרך רשימת תפוצה כאורח לאתר הקורס. במקרה כזה ברשימת המשתתפים הוא יופיע כבעל תפקיד "שומע חופשי" וצורת הרישום תהיה "בסיס נתונים חיצוני". רק הסטודנט עצמו יכול לבטל שיוך כזה באותו האופן שבו נרשם (הנחיות יש כאן https://moodle.technion.ac.il/mod/page/view.php?id=622301 ובטופס יש לבחור Leave במקום Join). השיוך יבוטל למחרת השלמת התהליך.

בברכה,
אולגה