פורום תמיכה למורים

בדיקת מטלות / תרגילי עבור קבוצות

בדיקת מטלות / תרגילי עבור קבוצות

על ידי עמית וינרב בתאריך
מספר תגובות: 4

היי,

הגשת תרגילי הבית מתבצעת בזוגות. באתר כל זוג חולק לקבוצה משלו והכל נאגד באוסף קבוצות.

הכל עובד טוב ויפה.

אך בעת בדיקת התרגילים באתר, אני נאלץ לעבור סטודנט-סטודנט.

האם יש דרך לסנן כך שבבדיקת התרגילים אעבור קבוצה-קבוצה (ואחסוך לי הקלקות מיותרות)?

בברכה ותודה מראש,

עמית וינרב

בתגובה ל: עמית וינרב

תשובה ל: בדיקת מטלות / תרגילי עבור קבוצות

על ידי אולגה צונטונוב בתאריך
שלום עמית,

במידה והקבוצות מוגדרות באתר הקורס ותיבת ההגשה הוגדרה להגשה בקבוצות עבור אוסף הקבוצות המתאים - הזנת משוב/ציון לאחד מחברי הקבוצה מעדכנת את המשוב באופן אוטומטי לכל חברי הקבוצה.

במידה והמטלה לא הוגדרה להגשה בקבוצות, יש לך אפשרות בהגדרות המטלה -> הגדרות רכיב כלליות -> מצב קבוצה - להגדיר קבוצות נפרדות או קבוצות נראות, ואז לבחור את אוסף הקבוצות המתאים. באופן זה, כשתיכנס לבדיקת ההגשות, תופיע לך תיבת סינון לפי קבוצות ותוכל להציג כל פעם רק את חברי הקבוצה שאתה בודק כעת. המשוב והציון לא עוברים אוטומטית לכל חברי הקבוצה, אך התצוגה מאפשרת מעבר נוח ביניהם.

בברכה,
אולגה
בתגובה ל: אולגה צונטונוב

על ידי עמית וינרב בתאריך
תודה על התגובה המהירה. אך שאלתי היתה איך לסנן בעת בדיקה כך שאעבור על גילון אחד מכל קבוצה (ולא פעמיים).
הזנת הציונים מתעדכנת כמובן עבור כל הקבוצה
בתגובה ל: עמית וינרב

על ידי אולגה צונטונוב בתאריך
שלום עמית,
האם כוונתך היא שחבר הקבוצה הנוסף לא יוצג בעת מעבר על העבודות?
הייתי מנסה בעמוד "הצגת/מתן ציונים" להגדיר סינון בסעיף "ברשימה יוצגו" שנמצא בתחתית הטבלה על האפשרות "משתמשים בעלי מטלות להן נדרש מתן ציונים".
באופן זה, לאחר הזנת הציון לאחד מחברי הקבוצה - לשאר חברי הקבוצה הציון יתעדכן גם כן, ואז הם לא אמורים להיות מוצגים ברשימה לאחר מכן.
בברכה,
אולגה
בתגובה ל: אולגה צונטונוב

על ידי עמית וינרב בתאריך
אכן לשאלה הזאת התכוונתי.
תודה על העצה, אך נראה שהסינון לא מתעדכן בעת בדיקת הגליונות עצמם,
אלא רק בעת יציאה לתפריט הראשי וחזרה (פחות יעיל).

בכל מקרה נמשיך לפי המתכונת הנוכחית.

תודה רבה על העזרה.