שאלות תרגיל בית 1

D2: better split to files

D2: better split to files

על ידי ינון כהן בתאריך
מספר תגובות: 1

יש מגבלת שורות על קובץ קוד? אם לא, אז על סמך מה עדיף לפצל קוד של תכנית לכמה קבצים? ועל פי אילו קרטריונים על הקבצים להיות מחולקים?

הסתמכנו על השורות הבאות:

"הבדיקה היבשה של המימוש כוללת מעבר על הקוד ובודקת את איכות הקוד (התאמה למסמך הקונוונציות, שכפולי קוד, כתיבת קוד לא נקייה או קוד מבולגן, קוד לא ברור, שימוש בטכניקות תכנות "רעות"). הקוד שאתם מגישים צריך לתאום את הקונוונציות ולהיות מתועד (היכן שצריך - הממשקים התכן הנלמדים. וגם קטעי מימוש שמצריכים זאת), נקי - ללא קטעי קוד לא בשימוש ו/או בהערות, ובנוי לפי כללי הבדיקה הרטובה כוללת את הידור התוכנית המוגשת והרצתה במגוון בדיקות אוטומטיות. על מנת להצליח במקרה בדיקה, על התוכנית לעבור הידור, לסיים את ריצתה, ולתת את התוצאות הצפויות (זהות ע"י diff) ללא דליפות ושגיאות זיכרון."

 

האם פספסנו משהו?

בתגובה ל: ינון כהן

תשובה ל: D2: better split to files

על ידי אורטל כהן בתאריך
היי,

D - זוהי שגיאת תכן, במקרה כזה יש לפצל את הקוד לפי חלוקה למודלים. לדוגמא, לא הגיוני שיהיה קוד של מימוש ה-map בתוך קובץ ה-election.
ממה שראיתי היו לכם הרבה פונקציות שקשורות ל-String (ולא ל-election עצמו) והם אמורות להיות במודול בפני עצמו - בעיקר הפונקציות המוצהרות בשורות 36-50 - שהיה כדאי לשים אותם בקובץ נפרד (כי הן לא ממש קשורות ל-election, אלא יותר גנריות וה-election משתמש בהן).