שאלות תרגיל בית 1

ערעור על יבש של תרגיל בית 1

ערעור על יבש של תרגיל בית 1

על ידי אחמד עדוי בתאריך
מספר תגובות: 1

סעיף א : בסעיף הזה היינו אמורים למיין שתי רשימות מקושרות לרשימה מקושרת אחת ממוינת לפי המפתחות של כל צומת , במימוש שלנו עשינו את המיון לפי הערך המוחלט של המפתחות כלומר מפתח עם ערך מוחלט קטן יותר הוצב קודם ברשימה הממוינת , אני אסביר למה עשינו כך . מצורפת הדוגמה שהייתה בחלק היבש

חשבנו שהקשת בין המספרים מורכבת מסימן מינוס וסימן גדול לכן חשבנו שהמיון צריך להתבצע לפי הערך המוחלט , אני מבין שטעינו והיינו צריכים לברר יותר על הדוגמא עם הסגל לפחות אבל קרה מה שקרה , אבל בכל אופן המיון היה נכון כלומר נכונות בניית האלגוריתם למיון היה נכון מה המעיד על הבנה לאלגוריתם שזה לפי מה שאני חושב הוא המטרה של סעיף זה , לכן לאור העובדה שהראנו הבנה לאלגוריתם אני רואה אי הוגנות שלא לקבל שום נקודה מסעיף זה על טעות של הבנת הנקרא , לפחות צריך להעריך את המאמץ שלנו בלכתוב את אלגוריתם המיון והבנתו בד"כ ולשים את זה לתשומת ליבכם , אני מקבל כל החלטה שלכם אבל בכל אופן ההחלטה צריכה להיות הוגנת ועכשיו אני מציב את הבעיה לשיקול דעתכם ומבקש מכם להתחשב בנו כסטודנטים ששואפים לציון גבוה מאוד בקורס חשוב כזה , שכל נקודה משפיעה לנו על הציון הסופי .

בתגובה ל: אחמד עדוי

תשובה ל: ערעור על יבש של תרגיל בית 1

על ידי אורטל כהן בתאריך
היי,
הועלו 30 נקודות עבור החלק היבש. (עדיין ירדו 10 נקודות בגלל הערך המוחלט ועוד 10 נקודות עקב שגיאת בדיקת קלט וקונבנציה).
יום טוב!