שאלות על פרויקט הסיום

שני שאלות

שני שאלות

על ידי רן ברשינסקי בתאריך
מספר תגובות: 6

לא ברור לי איך אפשר ליצור שכל שורה תתחיל
<Gcalc, ואז קלט של המשתמש.

חשבתי אולי להשתמש ב main עם ארגומנטים, אבל זה עוזר לי בשביל החלק השני של הרצה עם קבצים רק.

אני לא זוכר משהו שגורם להדפסה כל פעם של <Gcalc בתחילת שורה.

שאלה נוספת, האם צריך אופציה לצאת מהפעלת מחשבון על ידי ctrl d, או על ידי פקודה quit, כדי שנוכל להפעיל הרצה של קבצים, במקום ידנית לכתוב פקודה פקודה, או שבכל הרצה של תוכנית צריך שנצליח לעשות רק את אחד מהאופציות האלה?

אם כן, אז איזה פקודה צריכה לעצור את הרצה של מחשבון ידני, quit או משהו אחר?

בתגובה ל: רן ברשינסקי

תשובה ל: שני שאלות

על ידי רן רובינשטיין בתאריך
1. איך לתכנת את זה תלוי בך.. זה לא מאוד מסובך.

2. כל הרצה של התוכנית היא רק במצב אחד - או ידני, או אוטומטי. אי אפשר להחליף באמצע. אפשר כמובן לסגור את התוכנית (למשל עם quit) ולהריץ אותה שוב במצב אחר.
בתגובה ל: רן רובינשטיין

1. אז בעצם, אם אנחנו מתחילים את התוכנית עם gcalc בלי ארגומנטים, אי אפשר אחרי זה באותה הרצה להנכניס gcalc עם שני ארגומנטים בשביל להריץ דרך קובץ?

2. ומבחינתי אם אני הרצתי gcalc בלי ארגומנטים, אז עד שאני אסגור את התוכנית, אני צריך לאפשר למשתמש להכניס עוד פקודה ועוד פקודה? אין צורך באפשרות של המשתמש להכניס quit או משהו כזה?

3. ושאלה נוספת בעניין הזה, האם אפשר להריץ gcalc עם קובץ מסויים, ואז באותה הרצה להריץ שוב gcalc עם קובץ אחר? או שגם זה יכול לקרות בשני הרצות שונות?

1. כן
2. כמה פקודות שהוא רוצה, עד שהוא מקליד quit, ואז התוכנית מסיימת ויוצאת
3. לא ברור לי איך אפשר לעשות את זה. כל הרצה היא עם קבצים מסויימים בלבד מההתחלה ועד הסוף (או בלי קבצים בכלל)
בתגובה ל: רן רובינשטיין

בנוגע ל- 2 תוכלו להוסיף את זה לשאלות תשובות או ל pdf? כי אני לא רואה שכתוב את זה. כתוב שבמקרה של הרצה אוטומטית של קובצים, אז צריך לעצור ברגע שכתוב quit. ובמקרה של הרצה ידנית פקודה פקודה, לא כתוב את זה.

ותודה רבה!

כתוב בסעיף 2.5 מה הפקודה quit עושה. האם זה לא מובן מספיק?